Kolay Hobiler
hd porno

Çapraz Bağlar Örgü Modeli Bayan ve Bebek Örgüleri Motifi

8 Aralık 2019
Çapraz Bağlar Örgü Modeli Bayan ve Bebek Örgüleri Motifi

Çapraz bağlar örgü modeli ile örnek ile bayan yelekleri için ideal olmasına rağmen, 4 köşesine haroşa koyarak bebek battaniyesi dahil bir çok çeşitli örgüler örebililirsiniz.

Yeni bir şiş işi örgü modeli ile karşınıza çıkıyoruz. Örgü modelinin adı çapraz bağlar örgü modelidir. Bayan yelekleri, bebek battaniyesi ve şal gibi her türlü örgüde kullanılıyor. Keyifli bir şekilde öreceğiniz bu modeli kısa bir video ile öğrenebileceksiniz. Düz ve ters örgü olarak örülüyor. Çapraz bağlar örgü modeli ile örülemeyecek şey yok. Yelek hırka atkı bere ve bebek örgüleri ile yetişkin örgüleri gibi her türlü örgüyü örebilirsiniz. Modelde her türlü renk ip kullanabilirsiniz.

Çapraz Bağlar Örgü Modeli Yapılışı

Çapraz bağlar örgü modelinin her bir motifi 6 ilmek ve 6 sıradan oluşuyor. Videodaki anlatım 3.5 numara şş ve normal kalınlıkta bir ip ile 3 motif çıkarılarak gösterilmiştir. 3 motif için 18 ilmek 1 tane ek ilmek ve 2 tane de kenar ilmek olmak üzere toplamda 21 ilmek gerekiyor. 21 ilmek ve bir kaç sıra lastik ile aşağıda gösterilmiştir.

Çapraz Bağlar Örgü Modeli Yapılışı Video

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.