Kolay Hobiler

Çatallı Dallar Bluz ve Şal Örgü Modeli Detaylı Anlatım

7 Mayıs 2019
Çatallı Dallar Bluz ve Şal Örgü Modeli Detaylı Anlatım

Çatallı dallar örgü modeli yazın kullanabileceğiniz örgü bluz ve şalların yapımında kullanılan bir örnektir. Sende modeli öğrenmek ister misin?

Yapraklarını döken koca sonbahar geride kaldı, soğuk akşamlara ev sahibesi yapan kış bitti ve artık capcanlı ve renklerin en yoğun ve çeşitli olduğu bir bahara geldik.  Dökülen yapraklar yeniden açtı ve yeniden tazelik kazandı. Kadınlarımız koca kışı kazak, süveter ve atkı örerek geride bırakırken artık hırka, yelek ve şallara yöneldi. 

Satın almaktan daha ziyade üretmeyi seven bu kadınlar eski modellerden de oldukça sıkıldı. Sonuçta zaman durmuyor, insanlar değişiyor, modeller değişiyor, moda değişiyor. İşte bu yüzden bizde sizler için daima her mevsime uygun ve kadınlar tarafından sıkça merak edilen ve araştırılan modelleri bulup sizlerle paylaşıyoruz. 

Çatallı Dallar Örgü Modeli

Bahar ayına son noktasını koyan bu modelimiz ile karşınızdayız. Bu modelin görünüşü itibariyle örülen yelek veya hırkalar çevrenizdeki insanları imrendirecek bir güzelliğe sahip olacaktır. İmrenen çevreniz kıskanacak ve elbette sizden modelin örneğini isteyecektir. Lakin zaten siz çevrenizden önce bu modelimizi çok sevecek ve hemen bir yelek yapımına başlayacaksınız. Örülmesiyle birlikte keyifli anlar yaşatacak olan bu modelimiz ayrıca çokta basit bir yapıma sahiptir. 

Çatallı Dallar Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.