Kolay Hobiler

Çatla Patla Kaynana Boncuklu İğne Oyası Modeli

31 Ocak 2019
Çatla Patla Kaynana Boncuklu İğne Oyası Modeli

Tahta boncuklar kullanılarak yapılan boncuklu iğne oyası modeli. Bu iğne oyası modelini gören herkes çatlayacak, kaynananız da dahil!

Çok fazla boncuklu iğne oyası modeli bulunuyor. Bazen hangi modeli sizinle paylaşacağımıza karar veremiyoruz. Bu defa da çok beğenilen bir iğne oyası modeliyle karşınıza çıkıyoruz. Tahta boncukla yapılan iğne oyası modeli Ayşenin İğne Oyaları kanalında paylaşılan ve çok beğenilen bir model. Oya modelinde kullanılan boncuklar yazmaya ayrı bir güzellik katmış durumda.

Yapılışı çok kolay olan iğne oyalarından biri diyebileceğimiz bu oya modeli oya yapmaya yeni başlayanlar için güzel bir model. Tahta boncuklu iğne oyaları çok istek alan bir model olduğu için herkesin işine yarayacaktır. Yazma ve tülbentlere işlendiğinde çok şık görünen oya örneğidir.

Renkli Tahta Boncuklu İğne Oyası

Tahta boncuklarla iğne oyası yapacak olanlar aşağıdaki anlatım videosuna bakabilirler. Bu videoda tahta boncukların yazma kenarına işlenişinden modelin bitirilişine kadar her şey Ayşe hanım tarafından gösterilmiştir. Aklınıza takılan sorular ve yapamadığınız yerde yardım almak için aşağıdaki yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz.

Çatla Patla Kaynana İğne Oyası Boncuk Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.