Kolay Hobiler

Çatlasın Patlasın Bu Tığ İşi Oyayı Görmeyen Haline Yansın

12 Eylül 2019
Çatlasın Patlasın Bu Tığ İşi Oyayı Görmeyen Haline Yansın

Tığ işi oya modelini görmeyen haline yansın. Model ile yazmalar yaparak sizi kıskananları kıskançlıktan çatlatıp patlatabilirsiniz.

Bayanların kendi elleriyle yaptıkları el emeği tığ oyaları hala evlerde kullanılan ve yapılan en değerli eşyalar arasındadır. Geçmişte sadece hobi olarak yapılan el emeği işler şimdi günümüzde bayanların gelir elde etmek için yaptıkları işler arasında yer alır. Görüntü ve kullanım açısından oldukça dayanıklı olması sebebiyle de tercih edenlerin sayısı oldukça fazladır. Özellikle de annelerin evlenecek olan genç kızları için sandıklarda sakladıkları eşyalardır. Her kadının yapabileceği ve yaparken de keyif alacağı harika bir iştir. Geçmişten günümüze kadar gelmiş olmasına rağmen bayanların evlerinin en değerli yerlerinde kullandıkları eşyalar arasında en güzelidir.  

Kıskançlıktan Çatlatan Tığ Oyası

Marifetli Ellerden Çıkan Tığ Oyaları 

 Marifetli bayanların ellerimden çıkan tığ oyası modelleri arasından istenilen renkte bir iple ve bir tığ yardımıyla örülen ürünlerdir. Evlerde en çok kullanılan ve yapılan modeller arasında havlu kenarları, masa örtüleri, lifler, patikler, şallar gibi birbirinden çeşitli özelliklere sahip olan modeller gelir. Yapmayı öğrendikten sonra istediğiniz her türlü işi çıkartıp uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ayrıca kendi ellerinizle yaptığınız örgüleri uzun ömürlü kullanmakta mümkündür. Hediye etmek için doğru bir seçimdir. Çocuklarınız için birbirinden şık giysiler üretebilir ve onlarında uzun yıllar kullanmalarını sağlamış olursunuz.  Bu ek becerilerinizi kullanarak, satıp kazanç elde edebilir ve ev bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Alıcıda oldukça fazla olup aynı zamanda da görüntü açısından da şık ürünler ortaya çıkartıp evinizin dekorasyonunda kullanmak amacıyla da tercih edebilirsiniz.

Kıskançlıktan Çatlatan Tığ Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.