Kolay Hobiler

Cenk Yazmaya Tığ İşi Sıra Sıra Tepeler Oyası Tarifi

12 Mayıs 2019
Cenk Yazmaya Tığ İşi Sıra Sıra Tepeler Oyası Tarifi

Yeşilin üzerine yapılan kırmızı sıralı tepeler cenk yazma kenarında harika durmuş. Bu yazıda bu şık oya modelinin tarifini veriyoruz.

Hayallerinizdeki yazma kenarlarını güzelleştiren tığ işi yazma oyaları ile karşınızdayız. Severek yapmanın dışında, seçeceğiniz modellerin güzelliği ile dolabınızda var olan başörtüleri olduklarından daha çekici bir hal almalarını sağlayacağız. Bu benzersiz oya modelleri motifleri ve renkleri ile özel günlerinizde size eşlik edecek. Cami ziyaretlerinden mevlütlere, gün buluşmalarından hasta ziyaretlerine. Size sunduğumuz bu detaylı anlatım ile tığ işlerini bir kez daha seveceğinizden eminiz.

Zor gibi görünen ama düşündüğünüzden basit oya modelleri yazma kenarlarını rengarenk güzelliklere bürüyecek. Günlük kullanımınızın dışında çeyiz hazırlıklarınız için de yapabileceğiniz oyalar, çeyizlik yazmalarınız arasında en sevilen ve en beğenilenler arasında olacaklar. Bu çeyizlik oyalar ile kendinize, akrabalarınıza ve sevdiklerinize küçük sürprizler hazırlayabilir, kıskanılacak el emekleri sunabilirsiniz. 

Sıra Sıra Tepeler Tığ Oyası

Size sunmuş olduğumuz bu anlatıcı video sayesinde tığ işi oya yapmayı öğreneceğiniz gibi evinizde geçirdiğiniz zamanı hoşlukla değerlendireceksiniz. Videomuz sevilen modeller ve pratik bilgilerden oluşmaktadır. Örnekli detaylı anlatımı sayesinde başörtülerinizi süslemek istemez misiniz? O halde bekleyerek vakit kaybetmeyin. Şimdi el becerileriniz sayesinde kendiniz ile gurur duyun. 

Sıra Tepeler Tığ İşi Oya Tarifi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.