Kolay Hobiler

Çeyizlerin Sultanı Baştan Sona Anlatımlı İğne Oyası

4 Ağustos 2019
Çeyizlerin Sultanı Baştan Sona Anlatımlı İğne Oyası

Baştan sona kadar anlatımlı olan bu iğne oyası modeli çeyizlerin sultanı. Çeyizlerinize koyacağınız başörtülerinde bu modeli tercih edebilirsiniz.

Geçmiş yıllardan günümüze kadar ulaşmış olan nakış türlerinden biri olan iğne oyaları nesilden nesile aktarılmaya devam edecek gibi görünüyor. Son yıllarda geçmişe duyulan özlem nedeni ile el emeği ürünlerin değeri her geçen gün artmaya devam ediyor. Diğer elişi türlerine göre daha fazla emek isteyen iğne oyaları, çeyiz sandıklarını süsleyen en önemli çeyizlikler arasında yer almaya da devam ediyor. Eğer iğne oyası işlemeyi biliyorsanız, harika bir kazanç kaynağına sahipsiniz demektir. Bu yeteneğinizi kullanarak maddi anlamda aile bütçenize güzel rakamlarla katkı sağlayabilirsiniz. Bir iğne ve iplik ile birlikte boş vakitlerinizi değerlendirerek, hem para kazanmak hem de hobinizi yapmak harika hissetmenizi sağlar. Peki, iğne oyası yaparak nasıl para kazanabilirsiniz? Bu konuda biraz fikir ve öneri verelim..

Çeyizlerin sultanı iğne oyası modeli

Elişi Yaparak Para Kazanmanın Püf Noktaları 

İğne oyası oya modelleri arasından birkaç örnek seçerek modeli tamamlayın. Uygun renkteki tülbent kenarına işleyin ve farklı açılardan fotoğraflarını çekin. Bundan sonrası çok kolaydır. Adınıza açacağınız ücretsiz bir internet sitesi ve sosyal medya hesapları sayesinde bu fotoğrafları yayınlayarak, birçok kişinin size ulaşmasını sağlamış olacaksınız. Size ulaşan kişilerden alacağınız siparişler doğrultusunda müşterilerinize emeğinize karşılık gelen bir fiyat sunabilirsiniz. Aynı zamanda müşterilerinize farklı oya örnekleri de göstererek daha fazla sipariş alabilirsiniz. Bu şekilde aile bütçenize harika bir ek gelir imkanı sağlamış olmanın mutluluğunu da yaşamış olacaksınız.. 

Çeyizlerin Sultanı İğne Oyası Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.