Kolay Hobiler

Çeyizlik Tığ İşi Köprüler Arası Fıstıklı Tepeler Yazma Oyası

13 Mayıs 2019
Çeyizlik Tığ İşi Köprüler Arası Fıstıklı Tepeler Yazma Oyası

Yeni bir tığ işi yazma oyası ile geldik. Köprüler arası fıstıklı tepeler yazma oyası modeli ile bayram şekeri tadında oyalar yapmaya var mısınız?

Yeni evlenecek kızı olanlar ya da yeni evlenecek genç kızlarımız internetin gelişmesi ile birlikte internet üzerinden çeşitli yazma modelleri ve oya modelleri araştırmaya başlamıştır. Böyle bir araştırma sonucunda ise birbirinden farklı ve şık tığ işleri yapabilmeniz mümkün. Günümüzde oldukça popüler hale gelen bu yazma oyası modellerini yaparak çeyizlerinizin en gözde parçaları haline getirebilirsiniz. Çeyizlerinde el emeği el işlerinin olmasını isteyen genç kızlarımız ve onların anneleri için süper bir haberimiz var. Sizler için özenle hazırladığımız yeni videomuzda yeni tığ işleri modellerimiz var. Toplaşıp bu yeni tığ işi modelini izlemek istemez misiniz? 

Köprüler Arası Fıstıklı Tepeler Oyası

Eski ve klasik yazma oyalarından sıkılmadınız mı? Kızınızın çeyizinde ya da kendi çeyizinizde eski yazma oyalarından yapılan el işlerinin olmasını mı istiyorsunuz? Bu sorulara cevabınız hayır ise sizler için hazırladığımız yeni tığ işi modeli videomuzu izlemelisiniz. Gören herkesin dikkatini çeken bu modeli sevdikleriniz ya da kendiniz için özenle yapabilir ve kullanabilirsiniz. Üstelik bu yeni tığ işi modelimizin yapımı çok basit. Komşularınız ile yaptığını oturmalarda, günlerinizde hatta gittiğiniz misafirliklerde sohbet ederken dahi rahatlıkla bu oya yazmalarını yapabilirsiniz. Böylelikle tanıdıklarınızın bu yeni tığ işi modeliniz görmelerini ve belki de kendileri için yapmalarını sağlayabilirsiniz. Yeni yazma oyası modelleri ile birbirinden şık yazmalar hazırlamak için acele edin!

Tığ İşi Köprüler Arası Fıstıklı Tepeler Yazma Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.