Kolay Hobiler

Çeyizliklerde Olmazsa Olmaz İğne Oyası Yazma Modelleri

4 Şubat 2019
Çeyizliklerde Olmazsa Olmaz İğne Oyası Yazma Modelleri

Çeyiz bohçalarına koyulan eşyalar arasında iğne oyası yazma modelleri de bulunuyor. İşte sizlere en güzel çeyizlik iğne oyaları.

Çeyiz hazırlığı yapılırken çeyiz bohçasına konmak için eksikler giderilir. Tüm malzemelerin yanında çeyiz bohçasına hediyelik olarak yazmalar da konulur. Bu yazmalar çoğu zaman iğne oyası ile yapılan yazmalardır. Kadınlar el emekleri ile işlemiş oldukları iğne oyası yazma modellerini çeyiz bohçalarına korlar. Çeyiz bohçalarına koyulan yazmalara da en güzel iğne oyaları yapılır. İğne oyası ile işlenmiş olan yazma modelleri çok kibar ve güzel göründüğünden dolayı başörtüsü olarak kullanılır. Bebek yüz örtüsü, namaz başörtüsü, ve mevlut örtüsü gibi yerlerde kullanılan yazmaların en güzelini yapmak isteyenler model ararlar.

Bu yazıda en güzel iğne oyası yazma modellerini paylaşıyoruz. Herkes çeyizinde en güzel modeli bulundursun diye yayınladığımız oyalara göz atıp güzel olanlarını seçebilirler. Anlatımlı iğne oyası modelleri sayfasında birbirinden şık modeller de bulunuyor. Model çıkarmak isteyen kişiler oradaki anlatımlı modellere göz atarak videoyu izleyebilirler.

Gelin şimdi aşağıdaki iğne oyalarını inceleyelim. Yazma, renk ve oya uyumunu hep birlikte görelim. El emeği göz nuru diye adlandırılan şık el işlerine bir bir göz atalım. Çeyizlik yazma yapmak isterseniz bu modellerden işinize yarayacak olanı mutlaka çıkacaktır. Anlatımını istediğiniz modeli yorum kısmından bildirebilirsiniz.

Çeyizlik İğne Oyası Yazma Modelleri

Basit Yazma Oyası

Boncuklu kolay yazma oyası

Boncuklu mevlut örtüsü

Çeyizlik boncuklu yazma oyası

Çeyizlik mevlüt örtüsü

Çeyizlik mor yazma

Çeyizlik namaz başörtüsü

Çeyizlik sarı yazma

Çeyizlik sıralı yazma oyası

Çeyizlik Yazma

Fiyonklu yazma oyası

Kolay çiçek oyası

Kolay yazma oyası

Nazar boncuğu oyası

Pullu kırmızı yazma

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.