Kolay Hobiler

Çiçek Bahçesi Örgü Bebek Yelek ve Bayan Yeleği Modeli

20 Ocak 2019
Çiçek Bahçesi Örgü Bebek Yelek ve Bayan Yeleği Modeli

Yapacağınız örgü yeleklerde çiçekler açacak. Bayan ve bebek yeleklerinde kullanılan kibar görünümlü çiçek motiflerinden yapılan bir örnek.

Kibar örgü modeli olan çiçek bahçesi örgü modeli ile örgülerinizde çiçekler açacak. Yan yana dizili küçük çiçek motiflerinin birleşimi ile ortaya çıkan harika bir örgü modeli. Her el işinde olduğu gibi örgülerde de çiçek figürleri kullanılmaktadır. Kullanılan tüm çiçek motifleri de örgülerde çok şık duruyor. Şimdi paylaştığımız çiçek bahçesi örgü modeli de binlerce kişinin beğenerek ördüğü bir model. Eğer bu örgü modelini bilmiyorsanız mutlaka öğrenmelisiniz. Örgü öğrenmenin kolaylığı ile bu model ile kendinize ve çocuklarınıza yelekler örebilirsiniz.

Çiçek Bahçesi Örgü Yelek Modeli

Bayan yelek modelleri yapımında kullanılan bir çok motif bulunmaktadır. Paylaştığımız ve en çok alan motifler arasında ise çiçekli olanları daha çok ilgi görmektedir. Sitemize örgü konusunda kendini geliştirmek isteyen ziyaretçilerimiz giriyor. Acemi kadınlar bile bu sayede yelek örmeyi, hırka yapmayı ve şallar örmeyi öğreniyorlar. Peki siz neden örmeye başlamıyorsunuz? O halde çiçek bahçesi örgü modelini örmeye hemen başlayalım mı?

Çiçek Bahçesi Örgü Yelek Modeli Yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.