Kolay Hobiler

Çiçek Motifli Örgü Battaniye ve Şal Modeli Yapılışı

7 Temmuz 2019
Çiçek Motifli Örgü Battaniye ve Şal Modeli Yapılışı

Örgü çiçek motiflerinin birleşmesiyle battaniye ve şallar örebilirsiniz. Bu çiçek motifleri hem bebek battaniyelerine hemde şallara uygundur.

Örgü yıllardır kadınların ruh halini yansıtma yöntemidir. Kimi kadınlar sadece zevk almak ve boş vaktini değerlendirmek için örgü örerken kimi kadınlar ise bu hobilerini kazanca dönüştürmektedir. Çeşitli örgüler örerek bundan gelir elde etmeniz mümkün. Siz de örgü örmeyi seviyor ve aynı zamanda da bir ek gelirim olsun diyorsanız, ördüğünüz örgüler sayesinde çeşitli yollardan kazanç elde edebilirsiniz.

Örgü Örerek Nasıl Kazanç Elde Edilir?

Örgü örerek çeşitli şekillerde para kazanabilirsiniz. Bu yollardan biri YouTube üzerinden bir kanal oluşturup, YouTube kanalınızda çeşitli anlatımlı örgüler yaparak çok sayıda insana ulaşabilirsiniz. Bu sayede YouTube size izlenme ve abone sayınıza bağlı olarak para desteği sağlayacaktır. Youtube üzerinden zor ya da kolay örgülerin, az denenmiş modellerin anlatımını yapmak size daha çok abone ve izleyici getirecektir. Böylece daha fazla gelir elde etmiş olacaksınız.

Çiçek Motifli Battaniye ve Şal Örgü Modeli

Başkalarının istediği patik, havlu kenarı, yazma oyası ya da şal modelleri yaparak da para kazanmanız mümkün. İstenilen renkte ve modelde örgüyü yaparak karşılığında ücret talep edebilirsiniz. Ya da bazı sosyal platformlar üzerindeki çeyiz sayfalarını, gruplarını takip ederek yaptığınız örgüleri paylaşabilir ve müşteri kazanabilirsiniz. Toplu halde verilen patik, havlu kenarı, mevlit örtüsü, işleme seccade, yelek, şal, pike takımı gibi çeyizlik siparişler alabilirsiniz. Çocuklar için örgü oyuncaklar yapıp satarak da gelir elde edebilirsiniz. Örgü çocuk oyuncaklarına yoğun ilgi olduğu için siz de böyle bir hobinizi gelire dönüştürebilirsiniz. 

Çiçek Motifli Battaniye ve Şal Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.