Kolay Hobiler

Çiçek Tohumları Örgü Gelin Şal ve Bluz Modeli Yapımı

11 Aralık 2019
Çiçek Tohumları Örgü Gelin Şal ve Bluz Modeli Yapımı

Gelin şal, yelek, bluz gibi örgülerde kullanılan çiçek tohumları motifleri. Yapacağınız örgülerde ilk tercihiniz olacak çiçek tohumları motiflerini hemen öğren!

Örgü örmek birçok bayanın vazgeçilmez hobisidir. Örgü örerek hem stresinizi atabilir hem de kendinizi örgü alanında geliştirebilirsiniz. Bununla birlikte uzman bir şekilde örgü örüyorsanız çok iyi kazanç elde edebilirsiniz. Eskiden bayanlar örgü örerek ev geçindiriyordu ve aynı zamanda birçok çeyizlik eşya düzüyordu. Fakat günümüzde makina gücü arttığı için el emeğinin değeri kaybedildi. 

Buna rağmen hâlâ el emeğine önem veren birçok insan vardır ve sizde bunlardan biri iseniz anlatımlı örgüler kitabı alarak örgü örme yolunda ilk adımı atabilirsiniz. Anlatmalı örgüler kitabında örgü örmeye dair ne varsa bulabilirsiniz. Hangi örgüde hangi malzemeyi kullanmanız gerektiğine kadar tüm bilgiler detaylı bir şekilde açıklanmaktadır. 

Çiçek Tohumları Örgü Modeli

Örgü örerek nasıl stres atılır derseniz deneyerek bu soruya cevap bulabilirsiniz. Sürekli yeni şeyler öğrenmek, elinde bir işle meşgale olmak insanlara kafa dağıtmak için birebir iyi gelir. Özellikle şal örerken daha da iyi stres atarsınız. Farklı renk tonlarında ve yeni modellerden şal ya da diğer örgü modellerini örmeye çalışırsanız çok iyi stres attığınızı fark edebilirsiniz. 

Sadece kitaptan değil uzman internet sitelerinin yayınlamış olduğu videoları izleyerek de örgü örmeyi öğrenebilirsiniz. Zamanla işin uzmanı olarak bu tür internet sitelerinde videolar paylaşarak insanların örgü örmeyi öğrenmesine ön ayak olabilirsiniz. Bu sayede hem para kazanıp hem de farklı ve zevkli bir hobi edinebilirsiniz. 

Çiçek Tohumları Örgü Modeli

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.