Kolay Hobiler

Çiçekler Dalında Güzel Anlatımlı İğne Oyası Modeli

20 Ağustos 2019
Çiçekler Dalında Güzel Anlatımlı İğne Oyası Modeli

İğne oyası ile en fazla çiçek oyaları yapılmaktadır. Çiçekler dalında güzel iğne oyası modeli de göz kamaştıran modellerdendir.

Yepyeni çok şık çiçekli iğne oyası yazma modeli. Başlangıcı oya makasının yardımıyla yapılan bu güzel oya çeyizleri süsleyecek. Her modelde belirttiğimiz gibi en çok çiçek oyaları ilgi görmektedir. Her türlü yazmaya, tülbente ve havlulara uyum sağlayan çiçek oyalarını kadınlar farklı farklı motifler ile yapabiliyor. Yapılışı kolay olan oyalar olduğu için de kadınlar sıklıkla tercih ediyor. Şimdi yayınladığımız iğne oyası modeli de büyük çiçek motiflerinden oluşuyor. Kendisini gösteren oya motifleri böylelikte başörtülerinde daha güzel görünmekte. Anlatımlı iğne oyası olması sebebi ile sizde yaparken hiç zorlanmayacaksınız. Çünkü videonun başından sonuna kadar motiflerin nasıl çıkarıldığı gösterilmektedir.

Çiçekler Dalında Güzel İğne Oyası Modeli

İğne oyası yapmaya niyetiniz var ve yapamam diye korkuyorsanız hiç korkmayın. İlk olarak anlatımlı videolar izlemelisiniz. Sonradan oya malzemeleri alarak videoları izleyip kendiniz uygulamaya başlarsanız başarılı sonuçlanacaktır. Böylelikte istediğiniz tüm iğne oyalarını da rahatlıkla yapabilmiş olacaksınız.

Çiçekler Dalında Güzel İğne Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.