Kolay Hobiler

Çiçekler Dünyası Trend Tığ İşi Yazma Oyası Modeli Yapımı

29 Mayıs 2019
Çiçekler Dünyası Trend Tığ İşi Yazma Oyası Modeli Yapımı

Çiçeklerle dolan yazma kenarı oyasını sizde tığ işi ile yapabilirsiniz. Yazma kenarındaki renkli çiçekler yazmanın daha güzel görünmesini sağlayacaktır.

Sizce de emek verilerek ilmek ilmek yapılmış tığ oyaları harika değil mi? Çocukluğumuzdan bu yana büyüklerimizin kullandığını gördüğümüz tığ işi artık bizim de en favori hobimiz. Gelin bugün yine hep birlikte bu hobimizin tadını çıkaralım. Zamanımızı güzel harcayarak hem bir hobi edinelim hem de güzel sonuçlar elde edelim. 

Çiçekler Dünyası Oyası

Hem açık renk yazmalara hem de koyu renk yazmalara çok yakıştığını bildiğimiz bir model ile karşınızdayız. Yapımında iplik olarak ister gökyüzünün mavisini, ister doğanın yeşilini istersenizde güneşin sarısını tercih edebilirsiniz. En sevdiğiniz renk ile bu muhteşem oya modelinin buluşmasına şahit olun! Bu tülbent oyası bundan önce hiç görmediğiniz güzellikte olacak. Detaylı anlatımımızla rahatlıkla yazma kenarlarına uygulayacağınız modelimiz videomuz sayesinde saniyeler içinde öğrenilecek. 

Yazma modellerinizin bu güzel yazma oyası ile bezendiğine canlı canlı şahit olacaksınız. Bu örneği yaptıktan sonra sayfamızdaki diğer oyalara da göz atabilirsiniz. Belki onlar arasında da size hitap edecek enfes bir model vardır. Ne dersiniz? Biz bu fırsatı sakın kaçırmayın deriz… 

Gelin şimdi videomuzu izleyelim ve kendimize, sevdiklerimize, çocuklarımıza tığ işi oyalar yapalım. Hem hediye edebileceğiniz hem de ihtiyacınız varsa satabileceğiniz oyalar yapmak için zamanınızı doğru değerlendirin. İyi seyirler! 

Çiçekler Dünyası Trend Tığ İşi Yazma Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.