Kolay Hobiler

Çift Lastik Gibi Örülen Kabartmalı Örgü Yelek Modeli

1 Mart 2019
Çift Lastik Gibi Örülen Kabartmalı Örgü Yelek Modeli

Çift lastik gibi örülen ve görünümü kabartmalı olan, örgü yeleklerde kullanılan şık bir modeli daha öğrenmek ister misiniz?

Nesrince Örgüler tarafından paylaşılan ve 2 milyona yakın kişinin izlediği 10 bin kişinin beğenmiş olduğu ve yüzlerce kişinin de beğenmiş olduğu bir örgü modelini sizinle paylaşıyoruz. Bebek örgüleri, çocuk örgüleri, yetişkin örgülerinde yeni bir örnek arayışında olanlar kabartmalı olan bu örgü modelini kullanabilirler. Modeli gören kadınlar çok beğendi ve çok güzel yorumlar yaptılar. Bir yorumu sizinle paylaşıyoruz. Elinize sağlık çok güzel olmuş. Sizi İnstagram ‘dan beğeniyle takip ediyorum. Modeli görünce bonibon örneği sandım ama videoyu izleyince farklı olduğunu anladım. Bu örgü modeli kabarık duruyor ve öyle olması aslında daha şık.

çift lastik gibi örülen model

Farklı örgü modelleri yapmak daha zevkli oluyor. Hiç bilmediğiniz bir örgü modelini yaparak hem eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz hemde şık örgüler örebilirsiniz. Nesrin hanımın anlatımıyla bu örgü modelini tüm detayları ile öğrenebilirsiniz.

Çift Lastik Gibi Örülen Kabartmalı Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Zeliha dedi ki:

    Ellerinize sağlık çok güzel olmuş