Kolay Hobiler

Çift Pirinç Örgü Modeli Bayan ve Bebek Yelekleri Modeli

4 Mart 2019
Çift Pirinç Örgü Modeli Bayan ve Bebek Yelekleri Modeli

Çift pirinç örgü modeli yapılışı oldukça kolay bir model , bu ikili pirinç örgü modelini her türlü örgülerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bebek örgüleri bayan örgüleri erkek örgüleri atkı bere kullanım alanı oldukça geniş bir model olan çift pirinç örgü modeli takipçilerimiz tarafından istek alan bir modeldi. Gördüğünüz bir çok örgüde kullanılan çift pirinç örgü modelini öğrenmek isteyen bir çok kişi var. Bu video sayesinde örgü modelini öğrenmiş olacaksınız ve bundan sonraki örgülerinizde rahatlıkla kullanabileceksiniz. Çift pirinç örgü modeli bir şiş işi örgü tekniğidir. İster lastik ister motif olarak kullanabileceğiniz örnek kolay modeller arasında yer alıyor. Anlatımı Cansel hanıma ait olan modelin yapılışı 10 dakikalık video ile gösterilmiştir.

çift pirinç örgü modeli

Örgü Bayan Yelek Modelleri Birbirinden Güzel Tasarımlar yazısında da bu örgü tekniği ile yapılan yelekler paylaşmıştık. Eğer yelek yapacaksanız oradaki modellere bakarak fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca bebek yeleklerinin de bir çoğunda gerek lastik gerekse model olarak kullanılmıştır.

Çift Pirinç Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.