Kolay Hobiler

Çift Renkli Çiçekli Kemerler Örgü Yelek Modeli

26 Şubat 2019
Çift Renkli Çiçekli Kemerler Örgü Yelek Modeli

Yapılışı çok kolay ve aynı zamanda çok gösterişli bir örgü modeli olan çiçekli renkli kemerler modelinin detaylarını bu yazıdan öğrenebilirsiniz.

Bebek erkek, kız çocukları, yetişkinler için hırka yelek süveter kazak şal battaniye bere atkı boyunluk patik çorap gibi her türlü örgüde kullanabilirsiniz. Örgü örmek isteyen kadınlar değişik örgüler arıyorlar. Onlar için anlatımlı örgüler yapıyoruz. Bu anlatımlı örgüler sayesinde bebek örgüleri ve yetişkin örgü örecek olan kişiler yeni modeller öğrenmiş oluyorlar. Son zamanlarda çok beğenilen bir örgü modelini daha sizinle buluşturuyoruz. Çift renkli çiçekli kemelerler diye adlandırılan örgü modelinin tüm detaylarını kısa bir video sayesinde öğrenmiş olacaksınız. Orta kalınlıkta herhangi bir örgü ipi ile örgüleri örebilirsiniz.

Çift renkli kemerler örgü modeli

Bu örgü modeline canlı renkler daha çok yakışacaktır. Öreceğiniz örgüye göre renk tercihinizi yapabilirsiniz. Bu muhteşem detaylı anlatım için Havvanın Örgü Evi kanalına kolay hobiler olarak teşekkürlerimizi iletiyoruz. Buyrun modeli öğrenmeye…

Çift Renkli Çiçekli Kemerler Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.