Kolay Hobiler

Çift Renkli Deniz Kabuğu Örgü Yelek Modeli

27 Ocak 2019
Çift Renkli Deniz Kabuğu Örgü Yelek Modeli

İki renkli örgü modellerinden olan deniz kabuğu yelek modeli ile karşınızdayız. Bu örgü modelini yapmak çok kolay ve çok zevkli.

Çift renkli deniz kabuğu modeli gayet güzel bir model. Videoda orta kalınlıkla bir ip ve 3.5 numara şişle örülmüştür. Model 8 ilmekten oluşuyor ve kenarlara 2 veya 3 ilmek veriliyor. Anlatımda 3 motif gösterilmiştir. İlk önce 4 sıra düz gidip dönülüyor. Çünkü model 4 tane düzden sonra kuruluyor. Sonrasında kenar tarafa diğer şişe 5 ilmek alınır ve 1 tane örülür. Anlatımın tüm ayrıntıları aşağıda bulunan Havva hanımın videosunda anlatılmıştır. Kullanılan ip renkleri de çok canlı olmuş. Siz farklı örgü ipleri ile kız ve erkek çocuklara örgüler örebilirsiniz. Kendinize şallar ve yelekler yapabilirsiniz. Şık bir patik yapabilirsiniz. Sadece 10 dakikada muhteşem bir örgü modelini öğrenmek için videoyu başlat!

 

Yapılışı çok kolay ve aynı zamanda çok gösterişli bir örgü modeli. Bebek Erkek Kız Çocuk Yetişkinler için Hırka Yelek Süveter Kazak Şal Battaniye Bere Atkı Boyunluk Patik Çorap gibi her yerde kullanabilirsiniz.

İki Renkli Deniz Kabuğu Örgü Yelek Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.