Kolay Hobiler

Çift Taraflı Kullanılabilen Örgü Yelek Bluz ve Şal Tarifi

20 Mayıs 2019
Çift Taraflı Kullanılabilen Örgü Yelek Bluz ve Şal Tarifi

Her iki tarafı da kullanılabilen örgü modeli. Bir örgü öreceğiniz zaman yaptığınız işin her iki tarafının da kullanılmasını isterseniz bu modeli kullanabilirsiniz.

Örgüler çocuklarınıza bırakabileceğiniz bir çeşit mirastır. Herkes çok iyi bilir ki, örgü modelleri emek ister. Sadece emek istemekle kalmaz aynı zaman da beceri de ister. Sizin de minik bir bebeğiniz varsa, ona bırakabileceğiniz en güzel miras bebek örgüleri arasından örülmüş ürünlerdir. Her ne kadar bebeğiniz kısıtlı bi süre giyebilecek bile olsa, unutmayın ki o da kendi çocuklarına ve hatta torunlarına bırakacaktır bu ürünleri. Bu yüzden ne gerek var demeden güzel bir kaç ürün için yola çıkalım.

Bu anlatımlı örgüler videomuzda erkek bebeğiniz için dünyalar güzeli iki ürün öreceğiz. Bere ve hırka. Şiş işi örgülerde çok yakışan bir renk tonu olduğunu düşünüyoruz. İhtiyacınız dahilinde ne varsa o ürünü de tercih edebilirsiniz. Yelek modelleri, şal modelleri ve battaniyeler gibi. Atkı, çorap, patik, kışlık eldiven ve boyunluk da örebilirsiniz elbette. 

Çift taraflı kullanılabilen örgü modeli

Hiç durmadan işin başına koyulalım. Bizler emek verelim, verelim ki emeğimizin karşılığını alalım. Sadece karşılığını almakla kalmaz bir de çocuklarımıza, torunlarımıza miras bırakalım. Arkanıza yaslanın, çayınızı kahvenizi hazırlayın ve videomuzu izleyin. Tüm detayları ve püf noktaları ile size güzel bir video hazırladık. İyi seyirler, keyifli örgüler dileriz! 

Çift Taraflı Kullanılabilen Örgü Yelek Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.