Kolay Hobiler

Çilek Çiçekleri İğne Oyası Yazma Tülbent Kenarı Anlatımlı

13 Mayıs 2019
Çilek Çiçekleri İğne Oyası Yazma Tülbent Kenarı Anlatımlı

Yepyeni, şirin mi şirin ve çıtı pıtı iğne oyası modeli. Bu güzel oyayı iki aşamada işlenmiştir, ilk kısım yapraklar ikinci kısım ise çilek çiçekler.

Yeni ve çıtı pıtı bir iğne oyası modeli ile karşınızdayız. İki aşamadan işlenmiş olan iğne oyasının ilk aşamasında yaprakları ikinci aşamasında ise çilek çiçekleri yapılıyor. Çilek çiçekleri oyası diye de adlandırılan bu örnek yazma ve tülbent kenarlarında kullanılabiliyor. Ayrıca el havlusu ve yüz havlusu yapacak olanlar da bu örneği tercih edebilirler. Eskiden olduğu gibi artık iğne oyası öğrenmek zor değil. Bu modelde olduğu gibi diğer tüm iğne oyalarını da dakikalar içinde öğrenmek mümkün. Peki bu nasıl olacak? Anlatımlı iğne oyası videoları sayesinde olacak. Açıp iğne oyaları videolarını izlerseniz nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Çilek çiçekleri iğne oyası modelini öğrenmek isterseniz aşağıdaki videoyu hemen başlatın!

Çilek çiçekler iğne oyası modeli

Her yazmada farklı bir motif yapmak isteyen kişiler iğne oyası modelleri sayfasını ziyaret etsinler. Burada onlarca iğne oyası modelinin anlatımı bulunuyor.

Çilek Çiçekleri İğne Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.