Kolay Hobiler

Çilek Örgü Modeli Bebek Yelekleri Bebek Battaniyesi Örneği

2 Nisan 2019
Çilek Örgü Modeli Bebek Yelekleri Bebek Battaniyesi Örneği

Çok amaçlı olan çilek örgü modeli ile bebek yelekleri, bebek battaniyesi, bebek hırkası ve bayan yelekleri dahil çeşitli örgüler örebililirsiniz.

Kadınlar için örgü sezonu hiç bitmiyor. Bahar geldi kadınlar hala örmeye devam ediyorlar. Kış aylarında örgü çok fazla örülse de diğer aylarda da örgüye bağımlı olan kadınlar örmeye devam ediyorlar. Yeni modeller öğrenmek için arayışa giriyorlar. Gönül hanımı bilenleriniz vardır. Kendisine ait olan youtube kanalında birbirinden güzel anlatımlı örgülere yer veriyor. Paylaşmış olduğu anlatımlı örgüler sayesinde kadınlar yapacakları kıyafetlerde model öğrenmiş oluyorlar. Genellikle anlatımlarını bir kaç dakikalık videolar ile yapıyor. Çilek örgü modeli de en son yapmış olduğu paylaşımlardan birisidir. Anlatıma aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

çilek örgü modeli

Çilek örgü modeli motifleri 10 ilmek ve 8 sıradan oluşuyor. Örneğin anlatımı 3.5 no şiş ve normal kalınlıkta bir bebek ipiyle 1.5 motif çıkarılarak anlatılmıştır. 1.5 motif için 15 ilmek ve 10 tane de kenar ilmek olmak üzere toplamda 25 ilmek gerekiyor.

Çilek Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.