Kolay Hobiler

Cilveli Ajur Örgü Yazlık Yelek Şal Modeli Anlatımı

29 Nisan 2019
Cilveli Ajur Örgü Yazlık Yelek Şal Modeli Anlatımı

Cilveli örgü modeli ile yazlık örgülerinizi örebilirsiniz. Yazlık örgüler örmek isterseniz ajurlu model olan bu örneği sitemizden öğrenebileceksiniz.

Cilveli örgü modellerini daha önceden duyanınız vardır. Şişle örülen bu örnek kışlık ve yazlık örgülere uygun bir modeldir. Cilveli ajurlu örgü modelini daha önce hiç duydunuz mu? Yazlık ve kışlık örgüler örecekseniz ve model arıyorsanız eğer örgü modeli ayağınıza geldi. Cilveli ajurlu örgü modeli ile yazık serin akşamları olduğu zaman bu öreceğiniz yelek ve şalları üzerinize alabilirsiniz. Delikli örgü olduğundan dolayı hava alacak ve sizi terletmeden serin havadan koruyacaktır. Örgühanem tarafından anlatılan model 10 dakika sürüyor. Eğer boş durmayayım bir şeyler öreyim diyorsanız size önerimiz şık bir bluz veya yelek örmeniz. Yada güzel bir şal örmeniz. Cilveli ajurlu örgü modelinin anlatımıyla güzel örgüler örmeniz dileğiyle.

Cilveli Ajur Örgü Modeli

Anlatımlı örgüler videolu olduğunda kadınlar daha rahat örgü örmeyi öğreniyor. Çünkü izleyince daha çok akılda kalıcı olmakta. Sizde ajurlu örgü modelinin videosunu izleyin ve motiflerin nasıl çıkarılığını öğrenin.

Cilveli Ajur Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.