Kolay Hobiler

Çınar Yaprakları Örgü Bayan Yelek Örneği Yapılışı

22 Şubat 2019
Çınar Yaprakları Örgü Bayan Yelek Örneği Yapılışı

Bayan yelekleri, şal ve hırkalarda kullanabileceğiniz çınar yaprakları örgü modelinin detaylı anlatımını bu yazıda paylaştık.

Bugün sizlere tığ işi bir gelin yeleği yapılışını, tığ numarası ve ipiyle birlikte örneği anlatacağız. Yelek için 2 numara tığ ve buz mavisi simli angora ip kullanılmıştır. Yelek üç parça halinde başlanmıştır. İlk ön için 6 tane örnek yapılmıştır. Şerit halinde başlayıp üstüne örnekler diziliyor. Diğer ön taraf içinde aynı 6 örnek yapılıyor. Yeleğin arkası için de 11 tane örnek var. Herkes kendi boyuna göre yapabilir. Çok şık bir bayan gelin yeleği anlatımı videoda anlatılıyor. Siz hem yelek yapılışını hemde çınar yaprakları örgü modelinin yapılışını öğrenmiş olacaksınız. 38 40 beden arası çeyizlik yelek olarak örülmüştür.

Çınar Yaprakları Örgü Modeli

Anlatımlı yelek modelleri ile hiç görmemiş olduğunuz motiflerde yelekler yapabileceksiniz. Yeni yeni motifler öğrenip yelekleri baştan sona kadar öğrenmek için videoları izlemeniz yeterli olacaktır. Çınar yaprakları örgü yelek modeli aşağıdaki videoda Sevdanın Örgü Evi tarafından anlatılmıştır.

Çınar Yaprakları Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.