Kolay Hobiler

Çıtı Pıtı Harika Bir İğne Oyası Sıralı Yazma Modeli

24 Ocak 2019
Çıtı Pıtı Harika Bir İğne Oyası Sıralı Yazma Modeli

Bu yazımızda sizlere iğne oyası modellerinde en çok tercih edilen sıralı modeli paylaşıyoruz. Çıtı pıtı harika görünen iğne oyası sıralı yazma modeli.

İğne oyası öğrenmek isteyen kadınlar buna korkuyla yaklaşıyorlar. Hepsinin aklında acaba bende yapabilir miyim? Yapanların bir çoğunun anlatımlı videolar sayesinde öğrenmiş olduklarını bilseler kendileri de öğrenmeye başlayacaklar. Herkes yapıyorsa siz neden yapmayasınız ki? Hemde en güzelini yaparsınız. Aklınızdaki tüm olumsuz düşünceleri silin. İğne oyası yapmak için kollarınızı sıvayın. Yazma kenarında en güzel duran iğne oyalarının başında sıralı oyalar geliyor. Sıralı iğne oyalarından da öyle bir model var ki görünce insanın içi gidiyor. Aşağıdaki videoda anlatımı bulunan çıtı pıtı iğne oyasından bahsediyoruz.

Bu modeli inceledikten sonra yeni oya yapmak isterseniz iğne oyaları kategorisine bakabilirsiniz. Her türden iğne oyası bulabileceğiniz kategoride yazma ve havlular için oyalar bulunuyor. Tüm oyalar anlatımlarıyla paylaşılmış olup video uzunlukları kısa olan oyalar tercih edilmiştir. Yeni oya yapacak olanlar buradan kendisine uygun modeli seçebilirler.

Çıtı Pıtı Sıralı İğne Oyası Yazma Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Feride dedi ki:

    Benimde videolarımı paylaşabilirmisiniz