Kolay Hobiler

Çıtı Pıtı Laleler İğne Oyası Modeli

16 Ocak 2019
Çıtı Pıtı Laleler İğne Oyası Modeli

Çıtı pıtı lale motifleri ile yapılan iğne oyası modeli ile karşınızdayız. İğne oyası ile yapılan lale motiflerini bir kaç dakikanınızı ayırarak öğrenebilirsiniz.

Çıtı pıtı iğne oyaları Google’da en çok arananlar listesinde. Rengarenk oya ipleriyle yapılan ve göz hitap eden modeller yazmalara işlendikçe yazmayı da güzelleştiriyor. Züleyhanın Tığ ve İğne Oyaları kanalında yayınlanan görüntüsü itibariyle çıtı pıtı bir model olan lale motiflerinin işlenişini öğreneceksiniz. Sadece bir kaç dakikanızı ayırıp bir çok kimsenin bilmediği bu oya modelini öğrenebilirsiniz. Anlatımlı iğne oyası yapılışı bu konuda size yardımcı olacaktır. Babaannelerimizin ve anneannelerimizin geleneklerini geri getiriyoruz. Artık oya yapmanın yaşı ve zamanı yok. Her yaşta insanlar diledikleri zaman oya yapmaya başlayabilirler.

Çıtı pıtı laleler iğne oyası modeli

İğne oyası modelleri kategorisinde çıtı pıtı modellere ağırlık veriliyor. Çünkü bu yöndeki istek oldukça fazla. Kadınlar yapacakları oyaları herkesin beğenmesini isterler. Bizde binlerce beğeni almış oyaları bularak ekliyoruz. Yüzbinlerce izlenme alan oya modelini hem görenler hemde yapanlar çok beğeniyor. Lale oyası seviyorsanız birde bu modeli mutlaka yapmalısınız.

İğne Oyası Lale Modeli Anlatımlı Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.