Kolay Hobiler

Çıtır Çıtır Yeni Çok Şık İğne Oyası Modeli

21 Ocak 2019
Çıtır Çıtır Yeni Çok Şık İğne Oyası Modeli

İğne oyası modellerinden bu yıl en çok beğeni almış olan modelin yazma oyasına işlenmesinin anlatımı. Çıtır çıtır yeni oyayı hemen öğren!

Sade iğne oyalarının yerini süslü oyalar alıyor. Artık oyalar daha çok göze hitap ediyor. Hem yeni modeller karşımıza çıkıyor hemde bu modeller çok ilgi görüyor. İğne oyası yapmayı öğrenmek eskisi kadar zor değil. Artık bir kaç iğne oyası videosu izleyerek model çıkarmak mümkün. Bizde bundan dolayı kadınlara iğne oyalarını videolu olarak yayınlıyoruz. Neşe hanımın yepyeni bir modeli olan bu iğne oyası modelini siz değerli ziyaretçilerimiz için paylaştık. Farklı ve çok şık görünen iğne oyası modeli anlatımı 15 dakika sürüyor. Bu kadar kısa sürede oya yapmayı öğrenmek eskiden mümkün değildi. Fakat şimdi böyle modelleri kısa sürede öğrenmek mümkün.

Çıtır çıtır iğne oyası modeli

Çeyizlik yazmalar, mevlüt örtüleri, namaz örtüleri yapacak olanlar iğne oyaları kategorisinde kendilerine uygun modelleri bulabilirler. Anlatım videosunu izleyip öğrenebilir ve kendi yazmalarına işleyebilirler. Farklı ve çok kolay bir iğne oyası modelini size sunuyoruz.

Çıtır Çıtır Yeni İğne Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.