Kolay Hobiler

Cıvıl Cıvıl Görünen Tığ İşi Yazma Oyası Modeli Yapımı

6 Mayıs 2019
Cıvıl Cıvıl Görünen Tığ İşi Yazma Oyası Modeli Yapımı

Yazma kenarlarında cıvıl cıvıl görünen tığ işi yazma oyası modeli anlatımıyla birlikte bu yazıda. Bu şirin modelin nasıl yapıldığını sende öğren!

Evlenmek istiyor ve çeyizinizin kalabalık ve bir o kadar zengin gözükmesini mi istiyorsunuz? Yazmalar, havlular, masa örtüleri, namazlıklar, başörtüleri, mevlüt örtüleri derken bunlara işlenecek oyaların da güzelliği ile herkesin gözlerini mi kamaştırmak istiyorsunuz? Size bahsedeceğimiz bu model tam da aradığınız türden bir model.

Görenleri bin bir yerinden çatlatacak, modelin örneğini isteyenler çok olacaktır. Ayrıca günlük başörtü veya fularlarınızda, misafir oturmalarınız ve günlerde başınıza takacağınız başörtülerinde size gelen misafirlere sunacağınız havluların kenarlarında, namaz kılanlara çıkartacağınız namaz seccadelerinin etrafında ve nicelerinde bu modeli kullanabilirsiniz. 

Cıvıl Cıvıl Tığ İşi Yazma Oyası

Yapımı bir o kadar zahmetsiz ve yaparken de keyifle işleyeceğiniz bu oya modelimiz bittiği zaman önce sizin gönlünüzü sonra görenlerin gönüllerini fethedecek. Dilerseniz bu oya modelini daha farklı motiflerle veya boncuklarla süsleyebilir onlara yepyeni bir görüntüde katabilirsiniz. Bu modelimiz çok gösterişli bir model olup, daima naifliğini koruyacaktır. Üstelik televizyon karşısında bile bakmadan yapabileceğiniz kadar kolay bir yapımı vardır. Bu sayede dilerseniz günlük mutfağınıza koyacağınız havluların kenarlarına da işleyebilirsiniz. 

Tığ İşi Yazma Oyası Modeli Yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.