Kolay Hobiler

Cıvıl Cıvıl Pembe Süpürgeler Örgü Modeli Yapımı Anlatımlı

15 Haziran 2019
Cıvıl Cıvıl Pembe Süpürgeler Örgü Modeli Yapımı Anlatımlı

Cıvıl cıvıl motifleri ve renkleri ile pembe süpürgeler örgü modeli. Kadın örgüleri ve bebek örgüleri gibi her türlü örgüyü örebilirsiniz.

Kış aylarının en zevkli işlerinden biridir örgü işi. Havaların soğuması ile evlerine kapanmak zorunda kalan ev hanımları, kendilerini örgü işine verirler. Kış aylarının olmazsa olmazı patikler, sevgili annelerimizin ellerinden el emeği göz nuru işlemesi ile ayaklarınıza harika bir sıcaklık verir. Yine bunun yanı sıra şallarda kış aylarında en büyük ısıtıcılarımızdan biri olmaktadır. Örgü modelleri işi bir tek şallarda ya da patiklerde mi uygulanır diye sorarsanız, tabii ki de hayır. Örgünün yakışmadığı hiçbir yer yoktur. Yeter ki ev hanımları istesin ve yapsın. Elinizin örgüye yatkınlığını düşünüyorsanız bizce hiç durmayın, hemen hünerlerinizi konuşturmaya başlayın. Örgünün en gözde örnekleri; patik, şal, tv battaniyesi, bebek battaniyesi, yetişkin ya da bebek örgüleri ilk akla gelen modellerdir. Bunun yanı sıra aksesuar olarak değişik modeller ve konseptler ortaya çıkarmayı düşünen bayanları göz önünde bulundurarak birkaç modelleri sizlere fikir olması amaçlı araştırdık.

Örgü İşinden Değişik Modellerde Neler Yapılabilir?

Pembe Süpürgeler Örgü Modeli

Örgü ve aksesuar düşüncesi bir araya geldi mi bayanların başaramayacağı hiçbir hüner yoktur diye düşünüyoruz. Bebek odanıza ayıcık desenli harika bir yuvarlak paspas sizce de güzel olmaz mı? Hele hele de işin içinde el emeği varsa. Ya da balkonunuzdaki renklerinden sıkıldığınız saksılarınıza içinizi açacak renklerde balkonunuza pozitif enerji getirecek örgüden yapılan saksı kalıbına ne dersiniz? Bu ve bunlar gibi birçok fikri örgü örerek hayata geçirebilirsiniz.

Pembe Süpürgeler Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.