Kolay Hobiler

Çizgili Örgü Mor Kadın Patik Modeli Anlatımlı Yapılışı

19 Eylül 2019
Çizgili Örgü Mor Kadın Patik Modeli Anlatımlı Yapılışı

Mor ve beyaz iplerle yapılan örgü çizgili kadın patik yapılışı. Kışa hazırlıklara başlayarak ayağınıza patik hazırlayabilirsiniz.

Kolay Patik Örgüleri

Sevdiklerinize armağan edecek örgü modeline mi ihtiyacınız var? Tercihinizi patiklerden yana yaparak kendinizi sürekli hatırlatabilirsiniz. Patikleri hediye edeceğiniz kişiler her giydiklerinde sizi anar. Patiklerin uzun ömürlü kullanım sunması düşünüldüğünde de uzun yıllar akıllardan silinmeniz mümkün olmaz. Sizin için son derece güzel bir tercih olan patikleri örmesi de oldukça kolaydır. Beş şiş yardımı işe öreceğiniz patikler dikişsiz olarak ilerler ve ayaklarda toplanma yapmaz. Ekstra dikiş işlemine gerek bırakmadığından size zaman anlamında da tasarruf sağlar. Eğer yeteneğiniz varsa patikleri beş şişler yardımı ile örebilirsiniz. İster boğazlı örebilir isterseniz bot şeklinde ipler ile süsleyebilirsiniz. Yeterli donanımınız varsa malzemelerinizin yardımı ile patiklerinizi boncuklar ile de süsleyebilir ve sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.  Patik modelleri her daim hanımların vazgeçemediği örgü ürünleri arasında yer alır. Bugün ördüğünüz örgüleri bakarsınız yarın acil durumda hanımlara hediye bile edebilirsiniz. Her bayan hediye patikler ile mutlu edilebilmektedir.  

Örgü Çizgili Patik Yapılışı

Becerikli Ellerden Çıkan Patik Modelleri 

Yeteneğinize güveniyor ve yeteneğinizi konuşturmak istiyorsanız örgü patikler ile başlayabilirsiniz. Örgü patikler her daim ilgi çeker ve beğeni toplar. Kış mevsimini rahat geçiren patikler sizin açınızdan son son derece ekonomik bir kış geçirmenizi sağlar. Ayak, sağlık açısından bakıldığında dikkat edilmesi gereken en önemli organdır. Bu nedenle ayaklarınızı kış gününde sıcak tutarak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Birçok farklı patik modelini anlatımlı patikler yardımı ile pratik bir şekilde örerek hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için güzel ürünler ortaya çıkartabilirsiniz. 

Örgü Çizgili Patik Yapılışı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.