Kolay Hobiler

Çok Amaçlı Kabarık İlmekli Örgü Modeli Yapılışı Anlatımlı

6 Haziran 2019
Çok Amaçlı Kabarık İlmekli Örgü Modeli Yapılışı Anlatımlı

Çok amaçlı bütün örgülerde kullanılan kabarık ilmekli motifleri ile yapılan örgü modeli. Modelin yapılışını hemen öğrenmek ister misiniz?

Örgü örmek kadınlar için önemli el işlerinden biridir. Bu örgüler sayesinde hem zaman daha kaliteli şekilde geçiyor hem de son derece güzel el işleri ortaya çıkıyor. Kadınlar kış aylarında giyilebilecek atkı, şal, bere ve hırka gibi ürünlerin yanında yazlık örgüler de yapabilme imkânına sahip oluyorlar. Son derece sevimli olan bebekler için de farklı modeller seçebilirsiniz. Özellikle bebek örgüleri bu el işleri arasında örülmesi en zevkli olanlarıdır. Çünkü bebeklere yapılan modeller hem daha sevimlidir hem de çok daha kolay şekilde bitirilebilmektedir. Örgü örmek için her zaman belli başlı detaylara dikkat etmek gerekiyor. Bu detaylar arasında yapılacak modelin ayrıntısı son derece önemlidir. İlmeklerin nasıl atıldığı ya da kaç tane atıldığı büyük önem taşımaktadır. 

Kabarık İlmekli Örgü Modeli

Örgü örmek isteyen hanımlar bu konuda oldukça pratik yollara başvurabilirler. Bu konuda birçok anlatımlı örgüler bulunuyor. Anlatımlı örgüler sayesinde kadınlar oldukça hızlı şekilde örgü örmeyi öğrenme imkânı bulabiliyor. Hem daha kolay şekilde ilmek almayı öğreniyorlar hem de karmaşık modelleri daha çabuk çözme imkânı buluyorlar. Anlatımlı örgülerde aynı zamanda hangi örgü modeli için ne tür şiş ve ip kullanmanız gerektiği de yazıyor. Örneğin bebek için örülmesi düşünülen bir yelek için size bebe yünü alınması önerilmektedir. Böyle ufak ayrıntılar sayesinde çok rahat bir şekilde bebek örgüleri yapabilirsiniz.

Kabarık İlmekli Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.