Kolay Hobiler

Çok az Bilinen Bebek Örgü Modeli Detaylı Anlatım

23 Ağustos 2019
Çok az Bilinen Bebek Örgü Modeli Detaylı Anlatım

Çok az bilinen şeker tadında bir örgü modeli, bebek örgü modeli arayanlar için yapılışını detaylı bir şekilde anlattım. Hazırsanız beraber başlayalım.

Örgü uzun yıllardan günümüze kadar gelen bir Türk kadını hobisidir. Ev kadınlarının annelerinden ve teyzelerinden öğrendiği bir hobidir. Kadınlar misafirliğe gittiklerinde birbirleri ile örgü modeli alışverişi yaparak kendilerini bu konuda daha da geliştirmişlerdir. Paylaşılan örgü modelleri ile ortaya çok güzel bebek örgüleri, yelek örgüleri ve aklınıza gelecek bir çok model oluşmuştur. Örgülerin çok tercihe dilmesinin sebebi genelde yeni doğan bebeklerin vücuduna zarar vermemesidir. Fakat bir çok yetişkinde gündelik giyiminde örgüyü ön planda tutuyor. Daha kullanışlı olan bu gündelik giyim ürünlerini hemen hemen her kadın yapabiliyor.

Yelek Modelleri Çok Tercih Ediliyor

Örgü modelleri arasında en çok beğenilen ve yapılan model yelek modelidir. Yelek modelleri kış ve bahar aylarının vazgeçilmezleri arasında yerini koruyor. Bebekleri gözlemlediğinizde bu aylarda örgüden yapılmış bebek yelekleri oldukça fazla kullanılmakta. Kız bebekler için genelde pembe renk seçilse de erkek bebekler için farklı renkler seçilebiliyor. Tabi hem kız hem de erkek bebeklerin giymesi için renkli yelekler de yapılabiliyor. Siz de bebeğinize bir yelek örebilirsiniz. Bir kaç ay sonrasında havalar hissedilir derecede serinleyecek. Bu dönemde bebeklerin hasta olmaması için oldukça özenle korunması gerekiyor. Örmüş olduğunuz yeleklerle bebeğinizi soğuğa karşı koruyabilirsiniz. Yaptığınız yeleğin şık görünmesini istiyorsanız yelek modelleri örerken ek süslemeler ve detaylar da ekleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.