Kolay Hobiler

Çok Beğeneceğiniz Sıradışı Bir İğne Oyası Modeli Anlatımı

5 Şubat 2019
Çok Beğeneceğiniz Sıradışı Bir İğne Oyası Modeli Anlatımı

Görenlerin çok beğeneceği sıra dışı bir iğne oyası modeli ile karşınızdayız. Böyle bir şık iğne oyasını sizde öğrenmek ister misiniz?

Her gün paylaşılan iğne oyaları arasında sıra dışı bir model daha ekliyoruz. Fiyonklu kelebek oyası modelini andıran örnek bir yandan da fiyonklu limon çekirdeği oyasına benziyor. Yapılan renkli oyalar kenar örneklerinde daha güzel durmaktadır. Yazma modelleri rengarenk oyalar ile daha şık durmaktadır. Bundan dolayı da kadınlar yaptıkları her bir oyayı farklı renkle yaparak daha canlı görünmesini sağlıyorlar. Sade modeller artık eskide kalmış durumda. Bu oya modelinde bordo, sarı ve pembe renkler tercih edilmiştir. Sizin yazmanızın modeline göre bu renkleri değişerek oya motiflerili işleyebilirsiniz.

Sıradışı İğne Oyası

Çok değişik muhteşem bir modelin anlatımlı yapılışını marifetli eller tarafından videoya alınmıştır. Anlatımlı video uzunluğu 22 dakikadır. Sizde eğer her gün yeni bir iğne oyası modeli öğrenmek isterseniz aşağıdaki videoyu başlatın ve oyayı yapmaya hemen başlayın. Günlük kolay hobiler sitesini takip ederek en güncel oyaları öğrenebilirsiniz.

Sıradışı Bir İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.