Kolay Hobiler

Çok Beğenilen Fiyonklu İğne Oyası Modeli Yapılışı

19 Aralık 2019
Çok Beğenilen Fiyonklu İğne Oyası Modeli Yapılışı

Çok sipariş alan ve beğenilen fiyonklu iğne oyası modeli. Severek tekrar tekrar işlenen iğne oyalarından birisi daha sizlerle.

Kadınlar iğne oyası yaparken ilk önce motifin göze hitap etmesine, sonra ise renk uyumuna bakarlar. Fiyonklu iğne oyası modeli hem motif olarak hemde renk uyumu olarak harika bir model. El işlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir iğne oyası modeli, ayrıca çok sipariş alıyor. Kadınların fiyonklu iğne oyalarına çok sıcak baktığını biliyor muydunuz? Çünkü yazmalarda ve havlularda kolaylıkla kullanabildikleri için sıklıkla tercih ediliyor. Fiyonklu iğne oyası yapılışı videosu ile güzel bir modelin yapımını öğreneceksiniz. Üstelik daha önce hiç iğne oyası yapmış olmanıza da gerek yok. Anlatım sayesinde modeli kolayca çıkarabileceksiniz.

Anlatımlı iğne oyası modelleri bir çok kişinin işine yarıyor. Anlatımlı modeller sayesinde hem yeni oyalar örüyorlar hemde sipariş alıp para kazanan kadınlar bile bulunuyor. Hiç bir yerde bulamayacağınız iğne oyası modellerinin anlatımları kolay hobiler sitesinde bulabilirsiniz. Gelin şimdi 6 dakikada fiyonklu oyasını öğrenin.

Fiyonklu İğne Oyası Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.