Kolay Hobiler

Çok Beğenilen Kozalak Tarzı Bebek Yelek Örgü Modeli

2 Nisan 2020
Çok Beğenilen Kozalak Tarzı Bebek Yelek Örgü Modeli

Kozalak örgü modeli ile bebek yelekleri, bebek battaniyesi, bebek ve çocuk hırkası, bere bayan örgüleri dahil çeşitli bir çok örgüler örebililirsiniz.

Kadınların belki de en büyük zevklerinden biri örgü örmektir. Ancak tabi sürekli olarak kadınlar arasında model diyalogları duyabilirsiniz. Bunun en büyük sebebi ise kadınların genel olarak modelleri sürekli olarak geliştirme isteğidir. Bu türden örgü modellerin de ne yapacağınız çok önemlidir. Yelekler bunların içerisinde en çok bilinenidir. Birçok kadın eşlerine çocuklarına ve ya bir yakınının yeni doğan oğluna yelek örer. Bunun için Örgü yelekler örnekleri de araştırır.

Kolay kozalak örgü modeli

Tabi artık teknoloji çok ilerledi. Eskiden Bebek yelek modellerini kadınlar kendi aralarında konuşurlar ve birbirlerinden öğrenirlerdi. Şimdilerde ise artık böyle bir durum kalmadı. Artık internet teknolojileri ile birlikte herkes bebekler için en güzel yelek örneklerini internet üzerinden öğrenerek çok kolay bir şekilde bulabiliyor. Üstelik buralarda daha önce hiç görmediğiniz yelek modelleri de bulunuyor.

Kozalak örgü modelinin motifleri 8 ilmek ve 16 sıradan oluşuyor. Örneğin anlatımı 3.5 numara şiş ve normal kalınlıkta bir bebek ipi ile 2 motif çıkarılarak anlatılmıştır. 2 motif için 16 ilmek 6 tane ek ilmek ve 2 tane de kenar ilmek olmak üzere toplamda 24 ilmek lazım.

Kolay kozalak örgü modeli yapılışıETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.