Kolay Hobiler

Çok Beğenilen ve Yapımı Çok İstenen Tığ İşi Oya Modeli

4 Haziran 2019
Çok Beğenilen ve Yapımı Çok İstenen Tığ İşi Oya Modeli

Çok beğenilen ve yapılışı çok istenilen tığ işi yazma oyası. Türkçe anlatımlı videosu ile oyanın nasıl yapıldığını sizlerde öğrenebilirsiniz.

Eski ya da geleneksel olarak görülen tığ oyaları aslında bir evi ev yapan, ev sıcaklığını ortaya çıkaran en hoş el emeklerinden birisidir. Bir evi süslerken aynı zamanda kendi marifetlerimizi sergilemek için bu bir fırsattır. Aynı şekilde yazma oyaları da kendi marifetlerinizi sergilerken kendiniz için özel bir güzellik yaratmanın en güzel yoludur. Tığ işi ile bir yazma kenarı yapmak evet, bilenler için çok kolaydır ama bilmeyenler için gerçekten biraz zorlayıcı olabilir. 

Bu videomuzda tülbent oyaları yapmanın püf noktalarını işleyeceğiz. Çeşitli yazma modellerini sizlerle paylaşacağız. Öncelikle ekipmanlarınızı hazırlayın. İhtiyacımız olan malzemeler uygun renkte iplik, tığ ve makastır. Size göstereceğimiz modeller arasından istediğinizi seçebilir ve hemen uygulamaya başlayabilirsiniz. Yazma kenarlarını süsleyebileceğiniz, fazlaca tercih edilen modelimiz renkli bir tığ oyasıdır. Renkli tığ oyasını yaptığınızda kesinlikle pişman olmayacaksınız. Aksine kesinlikle mutlu olacağınız ve işlediğiniz yazmanızı sürekli olarak kullanabileceğiniz bir model olacak. 

Çok beğenilen Tığ Oyası

Bu modeli yaparken ise renk seçimine dikkat etmek çok önemlidir. Renk uyumunun yakalanması durumunda harika bir yazma modeli ortaya çıkmakta ve diğer hanımların dikkatini çekmektedir. Güzel bir modeli ve tığ oyasını anlattığımız bu videomuzdan umuyoruz ki keyif alırsınız ve hızlı bir şekilde tığ oyası yapımını öğrenirsiniz. İyi seyirler diliyoruz. 

Çok Beğenilen Tığ Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.