Kolay Hobiler

Çok Cici Bir Örgü Bebek Yeleği Yapmak İster Misiniz?

6 Şubat 2019
Çok Cici Bir Örgü Bebek Yeleği Yapmak İster Misiniz?

Örgü işleri ile uğraşmayı seviyorsanız bebek yelek anlatımlı videosu ile cici bir model çıkarmak ister misiniz? Üstelik yapılışı çok kolay.

Örgü işleri ile uğraşmayı seven kadınlara çok cici bir yelek modeli paylaşımında bulunacağız. Prenses kızlar için hazırlanan yelek modelinin anlatımı Elif hanım tarafından yapılmıştır. 2 parça video ile anlatımını yapan Elif hanım yeleğin başlangıcından sonuna kadar nasıl yapıldığını anlatmıştır. Sizlerde videoları izleyerek cici bir yelek örebilir ve prensesleri giydirebilirsiniz. Böylelikle onlar için sağlıklı kıyafet yapmış olacaksınız. Bazı el örgüleri var ki göründüğü zaman makina yapımı gibi görünüyor. İşte bu yelek modeli de onlardan birisidir. Pembe tonlarında örgü yün iplerinden alarak minik prenseslere bu yeleği örebilirsiniz.

Örgü Prenses Yelek

Bir kaç gün içerisinde böyle şık bir yeleği örmek mümkün. Videoyu boş bir vakitte izleyip modelin nasıl yapıldığını öğrendikten sonra örmeye koyulabilirsiniz. Motiflerin yapımı ve atılacak olan ilmek sayılarının tamamı videoda anlatılmıştır. Sizin yapmanız gereken şey Elif hanımın anlattıklarını dinlemek ve anlamak. Örmeye başlayınca nasıl zevkli ilerlediğini göreceksiniz.

Çok Cici Bir Örgü Bebek Yeleği Yapılışı

VİDEO 2

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.