Kolay Hobiler

Çok Farklı Çiçeğiyle Yazma Kenarı Tığ İşi Çimen Oyası

16 Mayıs 2019
Çok Farklı Çiçeğiyle Yazma Kenarı Tığ İşi Çimen Oyası

Çok farklı çiçek motifleri ile yazma kenarları için tığ işi ile yapılan çimen oyası. Bu zarif oya modelini bir kaç dakikada öğrenmeye ne dersiniz?

Tığ işlerinde en sevilen yardımcı unsurlardan biri boncuk kullanımıdır. Renk renk boncuklar büyük küçük her şekliyle tığ oyalarını süsler ve hanımlar arasında büyük meraka sebep olur. Bazı yazma oyaları ve tülbent oyaları için yapılan tığ işlerinin anlatımları internette kolaylıkla bulunabilirken bazıları ise sır gibi saklanır. İşte tam da bu sır gibi saklanan modellerden birini anlatmak istiyoruz size. Yazma modelleri içinde en beğenilen boncuklu yelpaze oyası modeli. 

Bu yazımızda boncuklu tığ oyalarına merak sarmış olanlar, sorularına aradıkları cevapları bulacak ve bu modelin nasıl basit bir şekilde yapılabileceğini öğrenecek. Şimdi yazma kenarlarınızı allayıp pullamanın en keyifli anı. Tek sıra giden bu boncuklu oya modelini işlemesi huzur verici ve keyifli işleyişi ile sizleri bekliyor. 

Tığ işi çimen oyası

Her ne kadar sayfamızda boncuklu oya modelleri ile ilgili onlarca paylaşım bulunmakta olsa bile bu model bir çoğunuzun favorisi olacak güzellikte. Her zaman trende uyacak ve modasını hiç kaybetmeyecek kadar enfes bir model… Tığ oyalarınızı boncuklarla süslemek için güzel bir fırsat olacak. Son zamanların en favorisini en basit şekilde anlatan videomuz Youtube kanalımızda sizi bekliyor.

Yapmadan duramayacağınız, harika modeller arasına eklenecek olan bu yeni ve ilgi çekici model ve ayrıntıları için hiç beklemeyin. En doğru zaman bu zaman. 

Tığ İşi Çimen Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.