Kolay Hobiler

Çok Farklı Çift Renkli Menekşe Örgü Yelek Modeli

21 Şubat 2019
Çok Farklı Çift Renkli Menekşe Örgü Yelek Modeli

Yapılışı çok kolay ve aynı zamanda çok gösterişli bir örgü modeli. Bebek Erkek Kız Çocuk Yetişkinler için Hırka Yelek Süveter Kazak Şal Battaniye Bere Atkı Boyunluk Patik Çorap gibi her yerde kullanabilirsiniz.

Size bu güzel çift renkli menekşeler örgü modelinin anlatımını paylaşacağız. Her yerde kullanabileceğiniz model yazlık ve kışlık örgülerde kullanılabiliyor. Erkek kız farketmez tüm örgülerde tercih edilebilir. İp olarak koton ip kullanılmıştır. Çok kalın ve ince de değil, istediğiniz kalınlıkta ve incelikte başlayabilirsiniz. İlk iki sıra lastik yapılır. Örnek çift iki ilmekten oluşuyor. Bir sıra düz örülür, sonrasında ters örgü örülür. Modelin tamamında bu teknikler kullanılır. Süveter, hırka, yelek, bebek örgüleri aklınıza ne geliyorsa artık. Havvanın Örgü Evi kanalı tarafından anlatımı yapılan bu cici örnek aşağıdaki videoda yer alıyor.

Şişle örmeyi sevenler burada mı? En şık örgülerini şişle yapanlar için anlatımlı örgülerin faydalı olduğunu düşünüyoruz. Bunun içinde her gün bir kaç model paylaşıyoruz. Havva hanımın anlatımıyla çift renkli menekşe örgü modelini aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Çift Renkli Menekşe Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.