Kolay Hobiler

Çok Fazla İstek Alan Boncuk Oyası İle Yazma Yapımı

21 Ocak 2019
Çok Fazla İstek Alan Boncuk Oyası İle Yazma Yapımı

Çok fazla istek alan bir boncuk oyasının anlatımı ile karşınızdayız. Bir yazmaya işlenen boncuk oyası kadınları hayran bırakıyor.

İğne oyalarının en sevilenlerinin başında boncuk oyaları olduğunu daha önce söylemiştik. Şimdi kadınların anlatımını çok fazla istedikleri boncuklarla yapılan bir yazma oyasının nasıl yapıldığını bu yazı sayesinde öğreneceksiniz. Bu oya ile ne mi yapabilirsiniz? Mevlütlerde başörtüsü olarak kullanabileceğiniz bir yazma yapabilirsiniz. Namaz kılarken kullanacağınız başörtüyü bu oya ile süsleyebilirsiniz. Çeyizlere koyacağınız tülbent kenarlarında bu modeli kullanabilirsiniz. Oya yapan kadınlardan en fazla istek alan iğne oyası modelidir bu model. Gelin şimdi sizde bu oyayı yapmayı öğrenin ve yazmalarınızda kullanın.

Oya yapmaya başlamadan önce videoları dikkatli bir şekilde izlemeyi lütfen unutmayın. Kaçırdığınız bir şey olduğu zaman oyayı da yanlış yaparsınız. Dikkat etmeniz gereken her şey zaten video içerisinde söyleniyor. En güzel iğne oyasını ben yapacağım diyorsanız bizi takipte kalın. Kadınların yaptıkları birbirinden güzel oyaları sizinle paylaşıyor olacağız. İğne oyası yapacak olan kadınlara başarlar.

Boncuk Oyası İle Yazma Yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.