Kolay Hobiler

Çok Fazla Kişinin Bilmediği Tığ İşi Oya Modelini Keşfet

14 Aralık 2019
Çok Fazla Kişinin Bilmediği Tığ İşi Oya Modelini Keşfet

Çok fazla kişinin görmediği ve bilmediği tığ işi ile yapılan mükemmel bir oya modeli. Bu modeli herkesten önce siz öğrenin!

Tığ işleri  günümüzde kadınların kendi evlerinde yaptıkları ve severek kullandıkları el emeği işler arasında yer almaktadır. Özellikle boş vakitlerinizi değerlendirmek amacıyla da başlanması gereken işler arasındadır. Her kadının yapabileceği ve yaparken de keyif alacağı güzel bir seçenektir. Günümüzde hala evlerin büyük bir bölümünde yer alan el emeği işler arasındadır.  Görüntü açısından da oldukça şık durduğu için tercih edilen ve kullanılan eşyalardır. Sizler de kendinize bir kaç saat ayırarak birbirinden güzel modeller çıkartabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz. Çeyiz sandıklarında bulunması gereken en değerli  eşyalar arasında yer almaktadır. Gittiğiniz her yerde tığ oyaları yapabileceğiniz ve yaparken de kazanç elde etmekte mümkündür.  

Çok fazla bilinmeyen tığ işi oya modeli

Tığ İle Birbirinden Güzel Oyalar

 Hayal gücünüzü ve el becerinizi kullanarak istediğiniz her modeli öğrenip çıkartabilirsiniz. Evlerde en çok kullanılan ve yapılan işler arasında tülbent oyaları, masa örtüsü modelleri, sehpa örtüsü modelleri, vitrin örtüsü modelleri, lif modelleri gibi birbirinden farklı modeller yer almaktadır. Sizler de kendinize geliştirerek harika modeller yaparak uzun süreli kullanabilirsiniz. Sevdiklerinize kendi ellerinizle yaptığınız örgüleri hediye edebilir ve onlarında mutlu olmalarına sebep olursunuz. Yazma kenarları yaparak ve onları da renkli iplerle örerek muhteşem eşyalar elde edebilirsiniz. Çocuklarınız için örme kıyafetler, örme bebekler yaparak başlayabilirsiniz. Geçmişten günümüze kadar gelmiş olmasına rağmen, görüntü açısından da oldukça güzel durduğu için evlerin en vazgeçilmezi olan eşyaları arasındadır.  

Çok Fazla Bilinmeyen Tığ Oyası

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.