Kolay Hobiler

Çok İstek Alan Örülmesi Kolay Ajurlu Örgü Yelek Modeli

28 Nisan 2019
Çok İstek Alan Örülmesi Kolay Ajurlu Örgü Yelek Modeli

Çok istek alan yapımı oldukça kolay ajurlu örgü modelinin nasıl yapıldığını öğrenmek ister misiniz? O halde hemen modeli öğrenmeye başlayın.

Kışlık örgüler ve yazlık hırka, bluz ve şal gibi örgülerde kullanabileceğiniz yapılışı oldukça kolay ajurlu bir örgü modeli daha öğrenmek ister misiniz? Angora bir ip kullanıldığı zaman daha güzel görünen ajurlu örgü modeli ile dilediğiniz zaman dilediğiniz örgüyü kullanabilirsiniz. Model bir çok kadın tarafından çok istek alıyordu. Nasıl yapıldığını merak eden kadınlar anlatımının paylaşılmasını istiyorlardı. Bu video sayesinde kadınlar merakını gidermiş ve örülmesi kolay olan örgü modelinin nasıl yapıldığını öğrenmiş olacaklar. Cansel hanımın anlatımıyla 14 dakika süren videoda angora ip kullanılarak örülen modelin detayları anlatılmıştır. Dizili halde olan motifler her türlü örgüye uyacaktır.

Örülmesi Kolay Ajurlu Örgü Modeli

En çok örülen örgüler arasında yelekler, bebek örgüleri, şallar, atkı ve bereler gelmektedir. Sizde bu örgüler ve daha farklı örgüler örmek isterseniz çeşit çeşit motiflerden birisini seçerek uygulayabilirsiniz. Ajurlu örgü modeli anlatımı aşağıda!

Örülmesi Kolay Ajurlu Örgü Yelek Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.