Kolay Hobiler

Çok İstek Alan Örülmesi Kolay Ajurlu Örgü Yelek Modeli

3 Nisan 2019
Çok İstek Alan Örülmesi Kolay Ajurlu Örgü Yelek Modeli

Çok şık bir örgü modeli olan ajurlu örgü modeli bayan yelek modeli bebek örgü modeli ve yazlık örgülerinizdede rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Merhaba sevgili hanımlar. Bu yazımızda sizlere çok istek alan bir örgü modelinin nasıl yapıldığını paylaşacağız. Çok istek aldığı için ziyaretçilerimizinde öğrenmelerini istedik. Soğuk kış aylarında ve serin yaz akşamlarında üstünüze alabileceğiniz bir yelek yapmak ister misiniz? Bunu da göze çok güzel görünen ajurlu modeli yaparsanız yeleğiniz çok güzel görünecektir. Tek renk yün iplerle yapılan örgü modelinde ajur motifleri kullanılıyor. Model çok istek alan bir model ve anlatımı ise aşağıda kısa bir video ile gösteriliyor. Eğer sizler de şiş işi ile hazırlanan hazırlanan motifli yelek ve hırkalar yapmak isterseniz bu modeli tercih edebilirsiniz.

çok istek alan örgü yelek modeli

Ajurlu örgüleri diğer modellere göre yeleklerde daha fazla görüyoruz. Bu da demek oluyor ki kadınlar ördükleri yeleklerde ajurlu örgüleri daha çok kullanıyorlar. Görünüş olarak çok şık görünen bu örgü modelini gelin hep birlikte öğrenelim.

Çok İstek Alan Ajurlu Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.