Kolay Hobiler

Çok İstenilen Kırmızı Laleler Örgü Modeli Yelek Şal Örneği

25 Nisan 2019
Çok İstenilen Kırmızı Laleler Örgü Modeli Yelek Şal Örneği

İki renkli lale örgü modeli. Yapımı bir o kadar zevkli ve kolay yelek hırka battaniye atkı bere her modelle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sizler için en basit ve kolay örgü modelini paylaştık.

İki renkli örgü modeli daha çok ilgi görüyor. Kadınlar yaptıkları işlerde iki renkli örgü modellerini tercih ediyorlar. Kırmızı laleler örgü modeli de iki renkten oluşmaktadır. Çok istenilen bir model olan ve iki renkten oluşan lale örgü modeline kırmızı motifler çok güzel durmuş. Tabi siz öreceğiniz şeye göre daha farklı renkleri de kullanabilirsiniz. Renk uyumunuzu ayarlayıp yapacağınız örgü modellerinin hepsi de güzel görünecek. Sizde çok istenilen örgü modelini öğrenmek isterseniz Canselin Örgü Dünyası kanalına ait olan bu örgü modelini örmeye hemen başlayabilirsiniz. Bir tane açık bir tanede koyu renk örgü ipi seçerseniz modeliniz daha şık görünecektir. Bu model ile atkı, bere, lif, yelek, bebek örgüleri ve şal gibi işleri yapabilirsiniz.

kırmızı laleler örgü modeli

Çok fazla ilgi gören örgü modellerini kim yapmak istemez ki? Herkes yapmış olduğu işin çok beğenilmesini ister. Hadi şimdi laleler örgü modelini hemen öğren!

Kırmızı Laleler Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.