Kolay Hobiler

Çok Konuşulan Şahane Çiçekli İğne Oyası Yapılışı

10 Nisan 2020
Çok Konuşulan Şahane Çiçekli İğne Oyası Yapılışı

En çok konuşulan adeta beğeni rekoru kıran bu şahane çiçekli iğne oyası modelinin yapılışı için sizlere harika bir video bulduk harika bir anlatım…

Bugünde sizler için harika bir çiçek oyası modeli paylaşacağız. Her bir oyası farklı bir renkle yapılan çiçek oyası ip uzatılarak yapılıyor. Modele arada ip uzatılarak yapılmaktadır. Daha önceki yıllar bu kadar model yoktu. Her tarafta aynı modelleri görüp yapmak zorunda kalıyorduk. Ama şimdi öyle değil. Bir gün içerisinde bile onlarca farklı iğne oyası modeli paylaşılabiliyor. Bu modeli öğrenenlerin diğer kişilere de anlatması için şık oya modeli anlatımıyla paylaşıyoruz. Çünkü siz ve herkes bu şık modeli öğrenmeli. İğne oyası modelinin yapımı aşağıdaki 12 dakikalık videoda gösteriliyor.

Bu sezonda en fazla yapılan modellere iğne oyaları kategorisinden ulaşabilirsiniz. Çeyizlik yapacaksanız eğer işinize yarayacak çok şık modeller var. Sizde bu oyaların nasıl yapıldığını öğrenerek youtube kanalınız için videolar hazırlayabilirsiniz. Hadi gelin şimdi Solak Oyacı’nın bu modelini öğrenelim.

Çok Konuşulan ve İp Uzatmalı Şahane Çiçekli İğne Oyası YapılışıETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.