Kolay Hobiler

Çok Merak Edilen İğne Oyası İkili Düz Karanfil Modeli

25 Ağustos 2019
Çok Merak Edilen İğne Oyası İkili Düz Karanfil Modeli

İğne oyası modellerinden yapılışı çok merak edilen ikili düz karanfil modeli yapılışı. Bu iğne oyası modeli ile tüm yazmalar uyumlu olacak.

Genç Kızların Çeyizleri İçin İğne Oyaları

Kadınların zaman geçirme araçlarından biri olan iğne oyası modelleri hemen her zaman diliminde yapılabilen modellerdir. Bu modeller arasında oldukça fazla alternatifin bulunması kadınların daha keyifli zaman geçirmesini sağlıyor. Her ne kadar ince bir iş gibi görünse de iğne oyaları son derece işlemesi son derece basit işlerdir. İğne oyalarında en önemli detay iğnenin tutuluş şeklidir. Hangi ip ile nasıl ilmek alınacağı bilinirse hemen her model rahat bir şekilde ortaya çıkacaktır. Tülbent oyaları için yapılan modeller de genelde çiçek desenleri ağır basıyor.  İğne oyası ile yazmanın kenarına yapılan zemin üzerine çok hoş çiçek desenleri işlenebiliyor. Bu modeller de daha çok yazmanın deseni ve rengi ağır basıyor. 

İğne Oyası İkili Düz Karanfil Modeli

İğne Oyaları İçin Model Seçenekleri

İğne oyaları yalnızca yazmaların kenarına işlenen oyalar değildir. Aynı zamanda bu iş ile çok rahat bir şekilde havlu kenarlarını da süsleyebilirsiniz. Havlu kenarlarına yapılan iğne oyaları havluları daha hareketli ve dikkat çekici bir hale getiriyor. Havlunun renklerine göre yapılan el işleri son derece zarif bir görünüme sahiptir. Evinizdeki tüm havluların kenarına yapabileceğiniz gibi başka insanlara hediye etme amacı ile de bu işlerden yapabilirsiniz. İğne ile yapılan el işleri bunlarla sınırlı değildir. Birçok farklı kumaşın ya da elbisenin kenar kısımlarına da çeşitli el işlemeleri yapabilir ve son derece hoş ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

İğne Oyası İkili Düz Karanfil Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.