Kolay Hobiler

Çok Seveceğiniz Büyük Çiçekli Tığ İşi Yama Oyası Yapımı

5 Haziran 2019
Çok Seveceğiniz Büyük Çiçekli Tığ İşi Yama Oyası  Yapımı

Gördüğünüzde çok seveceğiniz, tatlı bir görünüme sahip olan tığ işi oya modeli. Büyük çiçek motiflerle yapılan örnek yazma kenarlarında kullanılıyor.

Kadınların severek ve devamlı olarak yaptıkları tığ oyaları muhteşem modellerle yapıldığında şık ve zarif duruyor. Zamanının büyük bir kısmını evde geçiren, kadınlar için oldukça rağbet görülüyor ve yapılıyor. Yapımı oldukça, kolay olan el işleri evlerde devamlı olarak kullanılan eşya ve yeri değişmiyor. Kadınların özellikle, boş vakitlerini değerlendirmek için yaptıkları modeller her yerde kullanılıyor. Bazıları için iş olarak yapıp kazanç sağlıyor. Sizlerde yapmak için başlayabilir ve güzel modeller çıkartabilirsiniz. Kadınlar vazgeçilmezi olan tülbentler yapıp onları da değişik örnekler kurup kullanabilirsiniz. Yapılmaya başlandığında keyifli işler çıkarmak mümkün. 

Büyük Çiçekli Yazma Oyası

Öğrendikten sonra, ister kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak için, ister sevdiklerinize hediye edebileceğiniz işler yapabilir ve onları da mutlu edebilirsiniz. Yakınında bulunan evlenecek kızlar için çeyizlik yazma modelleri yaparak, başlayabilir ve sandıkta yerini almasını sağlamış olursunuz. Kendi evinizde kullanmak için havlu kenarları, masa örtüleri, peçete takımları, vitrin örtüleri yapabilir ve görünüm olarak sık durmasını sağlamış olursunuz. Tığ işi yapmasını bildikten sonra, harika işler çıkıyor ve uzun yıllar kullanabiliyorsunuz. Kendi ihtiyaçlarınızı yapmak isterseniz tam sizin için uygun bir iştir. Arkadaşlarınızla birlikte bir araya gelerek yapabileceğiniz ve aynı zamanda birbirinizden değişik örnekler alıp güzel işler çıkartabilirsiniz. Kendi ellerinize yaptığınız ürünleri satabilir ve kazanç elde etmek mümkün olup almak isteyen kişilerinde sayısı oldukça fazladır. Sizde kendiniz için uygun olanı bulup, yapmaya başlayabilirsiniz..

Büyük Çiçekli Tığ İşi Yama Oyası   

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.