Kolay Hobiler

Çok Sevilen Boncuklu Papatyalar İğne Oyası Modeli

29 Ocak 2019
Çok Sevilen Boncuklu Papatyalar İğne Oyası Modeli

Çok sevilen boncuklarla yapılan iğne oyası papatya modeli. Yazma ve tülbentlerde kullanılan bu şirin oyayı sizde öğrenmek ister misiniz?

Papatya oyalarına çok ayrı bir hava katılmış. İğne oyası ile yapılan ve boncuklar kullanılarak işlenen papatya oyası modeli çok modern bir hal almış. Neşe hanımın anlatımını yayınlamış olduğu iğne oyası modeli görenlerin ağzını açıkta bıraktırıyor. Bir çok kadın bu oya modelini gördükleri zaman hayranlıklarını dile getirdiler. Anlatımı kısa bir video ile yapılan boncuk oyası modelinin yapımında beyaz ve sarı boncuklar kullanılmıştır. Her bir motif için boncuklu papatyalar kullanılmıştır. Anlatımı da yapılışı da kolay olan bu iğne oyasını öğrenmek çok basit.

Boncuklu Papatya Oyası

Yeni iğne oyası öğrenmek isteyenlere bir ipucumuz var. Yapmanız gereken şey bol bol video izlemek. Anlatımları videoları izlediğiniz taktirde daha çok model öğrenmiş olacaksınız. İğne oyası motifine bakıp çıkarmak yerine anlatımlı video izlemek her zaman daha faydalı olacaktır. Kısa kısa videolar izleyip alıştırmalar yaparak tüm iğne oyalarını öğrenebilirsiniz.

Boncuklu Papatyalar İğne Oyası Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.