Kolay Hobiler

Çok Sevilen Buğday Taneleri Örgü Modeli Yapımı Anlatımlı

14 Haziran 2019
Çok Sevilen Buğday Taneleri Örgü Modeli Yapımı Anlatımlı

Çok sevilen buğday taneleri örgü modelini yelekleriniz, şallarınız, ve bebek örgülerinizde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Örgü modelleri yapılabilecek en güzel el işidir. İki mil ile çok güzel lif, yelek, patik, şapka, eldiven ve dantel yapmanız mümkündür. Önemli olan yapacağınız ürüne göre tığ büyüklüğü seçmektir. Örneğin lif örülürken genelde kalın tığlar tercih edilirken dantel örülürken ince tığlar tercih edilir. Örgü modellerinde kaç numara şiş kullanacağınız büyük bir önem taşımaktadır. Eğer kalın ipleri tercih edecekseniz ince şiş kullanmak örgülerin daha sert olmasına neden olacaktır.

Buğday Taneleri Örgü Modeli

Şiş ile örgü örerek çok çeşitli ürünler elde edebilirsiniz. Örmüş olduğunuz ürünleri ister evinizde aksesuar olarak, ister kıyafet olarak, ister hediye olarak ve ister kazanç elde etmek için kullanabilirsiniz. Pek çok kişi yeteneği olmadığı için şiş ile örgü öremiyor. Bu durumda dışarıdan temin etmek zorunda kalıyorlar. Sizler bu insanlara ürünlerinizi satarak kazanç elde edebilirsiniz. 

Şiş ile örülen bir diğer ürün de şal modelleridir. Rengârenk veya tek renkten yapılan şallar her yıl çok gündemde. Sizde yeteneğinizi kullanarak tığ ile şal örebilirsiniz. Tığ kullanarak kışlık kazaklarınızın üzerine güzel motifler de işleyebilirsiniz.

Örgü modelleri ile hem yazlık örgüler hem de kışlık örgüler ortaya çıkarabilirsiniz. Kışlık örgüler özellikle çok fazla ilgi görmektedir. Sizler de hem çocuklarınıza hem de sevdiklerinize bu güzel örgüleri yaparak zamanı daha da verimli şekilde geçirebilirsiniz. Anlatımlı örgüler takip ederek istediğiniz modeli örebilirsiniz.

Buğday Taneleri Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.