Kolay Hobiler

Çok Sevilen Çıtı Pıtı İğne Oyası Anlatımlı Yapımı

17 Şubat 2020
Çok Sevilen Çıtı Pıtı İğne Oyası Anlatımlı Yapımı

Çok sevilen, çok sipariş alan bir anlamda bütün çokları içinde barındıran gösterişli mi gösterişli iğne oyası modelinin püf noktaları bu videoda. Bu oya hem desenli yazmalara hem de ufak yorum farkıyla havlu kenarlarına bir başka yakışıyor.

Yine karşınıza şık bir iğne oyası modeli ile çıkıyoruz. Solak oyacıya ait olan iğne oyası modelini püf noktaları ile birlikte bir videoyla paylaşıyoruz. Oya modeli desenli yazmalarda ve havlu kenarlarında çok şık duran bir model. Bu model ilk paylaşıldığı zaman binlerce kişi beğenmiş ve yüzlerce kişi yorum yazmıştı. Nasıl yapıldığını merak eden kişiler yapılışını soruyorlardı. Kolay hobiler olarak bu şık oyanın yapımını merak edenler için bu yazıda yayınlıyoruz. Sizde böyle şık bir modelin yapımını öğrenmek isterseniz aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

İğne oyaları kategorisinde bugüne kadar sizin için onlarca anlatım paylaştık. Bu anlatımlar sayesinde yepyeni modeller öğrenen ziyaretçilerimiz var. Sizde sürekli paylaşılan anlatımlı iğne oyalarını takip etmek isterseniz bizi takipte kalın.

Çok Sevilen Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.