Kolay Hobiler

Dağ Dağa Kavuşmuş Tığ İşi Kolay Yazma Oyası Modeli

29 Mayıs 2019
Dağ Dağa Kavuşmuş Tığ İşi Kolay Yazma Oyası Modeli

Dağ dağa kavuşmuş adında yeni bir tığ işi yazma oyası. Cenk yazmanın kenarına işlenen pırıl pırıl tığ oyası modelini görenler hayran kalıyor.

Hediye almak güzeldir ama vermekte bir o kadar keyiflidir. Özellikle verdiğiniz hediyenin karşınızdaki insanı mutlu ettiğini görmek en büyük sevinçtir. El emeği ile yapacağınız bir hediyenin yaratacağı mutluluğu hiç düşündünüz mü? Mesela göz alıcı bir tığ oyası ile bezenmiş yazma modelleri? Ya da tığ işleri ile güzelleştirilmiş havlulara ne dersiniz?

Bu anlatımımızda size en güzel hediyeyi kendi ellerinizle nasıl yapabilirsiniz onu anlatıyoruz. Yapmanız gereken çok basit. Bir adet tığ, arzunuza göre renk renk iplikler ve biraz istek… Videomuzdaki anlatımı izledikten sonra siz de en özel yazma oyalarını yapabilirsiniz. Yazma kenarları için yapacağınız bu tığ oyaları ile sevdiklerinizi hoşnut etmenin tam zamanı. Hediye vermek istediğiniz kişinin beğeneceğini düşündüğünüz tarzda tülbent oyalarını süsleyin. Renk ve modelde kesinlikle sizin tercihleriniz geçerli. İsterseniz belli aksesuarlarla da kullanabilir ve çeşitlilik yaratabilirsiniz. Örneğin inci, boncuk ve püskül gibi.

Dağ dağa kavuşmuş tığ oyası

Yaptıkça eliniz yatkınlaşacak ve videolarımızı teknik öğrenmek için değil, sadece yeni motifler öğrenmek için izleyeceksiniz. Hamaratlığınızı, becerilerinizi sergileyip sevdiklerinize, çevrenize güzel hediye alternatifleri sunun. Hazır satılan hediyelerden vazgeçin, kendi ellerinizle emek verdiğiniz ve ince ince işlediğiniz tığ oyaları ve yazmalar hediye edin. Mutluluk paylaşıldıkça güzeldir. Paylaşın ve mutlu olun…

En güzel hediyeyi yapmak için izleyeceğiniz videomuz ile iyi keyifler!

Dağ Dağa Kavuşmuş Tığ Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.