Kolay Hobiler

Daha Kolayı Yok Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

14 Ekim 2019
Daha Kolayı Yok Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

Daha kolayı olmayan tığ işi ile oya modeli yapmaya yeni başlayanlar dahi kolaylıkla yapabilecek. Daha kolayı yok tığ işi oya modelini yapmaya hemen başlayalım.

Örf ve adet gelenek ve yöresel ürünlerimizi çok seven ve tanıtan bir ülkeyiz. Ülkemizde kadınların vazgeçilmez unsuru haline gelmiş yazmalar yaz kış mevsim ayırt etmeden gün boyu kullanılıyor. Yazma modelleri eskilerden bugüne çok gelişmiş ve popüler olmuştur. En çok tercih edilen ve talep gören örgü modelleri olarak yazma modelleri öne çıkıyor.

Her yaştan kadınların tercihi olan başörtü ve yazmalar kenarlarında bulunan desenli veya düz modeller olan örgü modeliyle daha da çok seviliyor. Gelişen teknolojiyle birlikte hızla büyümeye devam eden örgü modelleri günümüzde internet üzerinde ve videolarda binlerce içeriğe sahip yazma modelleri bulunuyor. Em şık ve tarzınıza uyan oya modelleri tercih ederek işe başlayabilirsiniz.

Renklerin Gücü Ön Planda Tutuluyor

Yazma modellerinde kadınlarımız hep bir renk uyumu arar. Yazmalar ile uyumlu ve kadın zevkine hitap eden renkler tercih edilerek meydana getirilen oyalar birer renk uyumu temsilcisidir. Hem şıklığı ve aynı zamanda rahatlığı ön planda tutan kadınlar vücudu rahatsız etmeyen kumaşlar tercih eder. Yine aynı zamanda çok fazla kaymayan modeller tercih ederek o modeli kullanmak ister. Yeni sezonda yazma modelleri oldukça şık bir görüntüye sahip. Renkli desenler, çiçekli desenler ve simli kumaşlar ile şık olmanın yolu gözüküyor. Tercih edilen renkler ve modeller hem yaz ve kış stiline uygun yazma oyaları da müşterilere sunuluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.